about_img

kirtasiyedenal.com Aydın Kitap Kırtasiye
Resmi E-Ticaret Sitesidir

Aydın Kitap Kırtasiye'ye Hoş Geldiniz

Kırtasiye ürünleri, ofis sarf malzemeleri,hobi ve sanatsal çalışmalar, KPSS, DGS, AYT, TYT, LGS, roman ve ilk ve orta okul yardımcı kitapları ile geniş ürün yelpazesi ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize erişebilirlik konusunda geniş dağıtım ağına sahip olan şirketimiz faaliyet alanımız dışında da iki jenerasyon boyunca 27 yıllık bilgi ve deneyimi ile "Türkiye'nin en büyük perakende"lerinden biridir.

Kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişimde bize herzaman rehberlik eden değerlerimiz sayesinde, başarıyı tesadüf olmaktan çıkarmış ve sürekli kılmanın alt yapısını oluşturmuştur.

Neden Biz ?

Öğrencilerimiz için içeriği güncel müfredata uygun hazırlık kitaplarını ve soru bankalarını en kolay, hızlı ve güvenli şekilde sizlere ulaştırmak amacımız

Müfredata Uygunluk

İçerikler müfredata uygundur ve Eğitim öğretim yılına aitdir. Kırtasiye ürünlerimiz CE sertifikalı ve sağlığa kesinlikle zararlı değildir

Herkese Göre Ürün

Geniş ürün yelpazesi ile kırtasiye ofis ve kitap çeşitlerimiz hem mağazamızda hem de internetde.

Showroom ve internet

İsteyen müşterilerimiz showrooma gelerek ürünleri yerinde görebilir veya internet sitemizden rahatlıkla alışveriş yapabilir.